1 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Murray Stewart, Kristyl Smith
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Team C
|
Kirk Jarrott, Brianna Massie
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Anglesea SLSC |
Team A
|
Madeleine Hurst, Thomas Penney
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Team A
|
Naomi Flood, Blake Ballard
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Bulli SLSC |
Team A
|
Hannah Minogue, Michael Locke
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Trigg Island SLSC |
Team C
|
Jaime Roberts, Todd Brewer
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Team C
|
Nicklaas Gale, Alyce Bennett
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Kirsty Higgison, William Bain
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Team D
|
Rebecca Creedy, Cory Hill
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Noosa Heads SLSC |
Team A
|
Sharlene Kelly, Jeffrey Lemarseny
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Alyce Burnett, Todd Grace
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Team B
|
Scott Smith, Maddison Prior
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Tate Smith, Hannah Davis
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Team A
|
Kylie Broad, Anthony Foley
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
Lachlan Tame, Kaitlyn Matuschka
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Jy Duffy, Alyssa Bull
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Redhead SLSC |
Team B
|
Mitchell Ambler, Bryony Mcdonell
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Half Moon Bay SLSC |
Team B
|
Joshua Heatley, Alexandra Kelly
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Team E
|
Michael Booth, Emma Burgess
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Burnie SLSC |
Team A
|
Stephen Blizzard, Georgia Laird
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
Northcliffe SLSC |
Team F
|
Trent Goulding, Danielle Mckenzie
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Mullaloo SLSC |
Team B
|
Lisa West, David Wood
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Shaun Robertson, Riley Maynard
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Team A
|
Flora. Manciet, Julien Lalanne.
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
Manly LSC |
Team B
|
Luke Gosling, Allison Bryant
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Newport SLSC |
Team A
|
Peter Euers, Maddison Murray
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER MAROON
|
Ben Kirkby, Deandra Godoy
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Luke Michael, Elizabeth Wise
|
Heat 4 |
0 |
|
8 |
Wanda SLSC Inc |
Team A
|
Brodie Schott, Abbey Schott
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Avoca Beach SLSC |
Team B
|
Zoe Hall, Paul Chadwick
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Tallebudgera SLSC |
Team A
|
Dylan Magee, Samantha Tiley
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
Elouera SLSC |
Sky
|
Tahnee Fleming, Torrington Callan
|
Heat 4 |
0 |
|